Žiadosť o pomoc pri umiestnení túlavého psa

01.08.2024

Nakoľko sa v obci potuluje vlčiak a jeho odchyt a umiestnenie do karantény je možné iba v termíne 19.8.2024, žiadame Vás o pomoc pri dočasnom zabezpečení tohto psa prostredníctvom prenosného koterca, ktorý by sme umiestnili na dvore bývalej materskej školy.

Keď má niekto možnosť poskytnúť takýto nevyužitý koterec obci, ohláste sa na obecnom úrade alebo na telefónnom čísle: 058/7321986.

Ďakujeme.

Mivel községünkben kóborol farkaskutya és ennek befogása, elhelyezése karanténba csak 2024. augusztus 19-én lehetséges, ezért kérjük a lakosok segítségét a kutya ideiglenes elhelyezésével kapcsolatban egy hordozható karámmal, melyet a volt óvoda udvarára tennénk.

Ha valakinek lehetősége van ilyen használaton kívüli karámot ​​az önkormányzat rendelkezésére bocsátani, jelentkezzen az önkormányzati hivatalban vagy hívja a 058/7321986 telefonszámot.

Köszönjük.