POZVÁNKA: Slávnostné odovzdávanie ocenení starostu obce spojené s oslavou MDŽ

Vážení občania a priatelia obce Rudná!

Starostka obce, Mgr. Henrieta Horváthová si vás dovoľuje pozvať na slávnostné odovzdávanie ocenení starostu obce, ktoré sa bude udeľovať pri príležitosti 730. výročia prvej písomnej zmienky o obci Rudná, ktoré obec oslávila v roku 2021.

Počas slávnostného aktu budú ocenení tí, ktorí sa svojou prácou či úspechmi zapísali do histórie našej obce - do životov nás všetkých.

Zároveň pri tejto príležitosti oslávime aj Medzinárodný deň žien.

Tešíme sa na vás v piatok, 18. marca 2022 so začiatkom o 15:00 hodine v spoločenskej sále Obecného úradu Rudná.

O kultúrny program sa postarajú naši najmenší - deti z MŠ a naši aktívny seniori zo spevokolu Modré fialky.