Výborné správy! Obec Rudná prejavila záujem o Z-Box!

Vážení občania.

S radosťou vám oznamujeme, že sme prejavili záujem o službu Z-Box!

A čo to vlastne Z-Box je?

Z-Box je služba spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o. známej aj ako Zásielkovňa. Je to samoobslužné podacie a výdajné miesto

"Budúcnosť doručovania tkvie jednoznačne v samostatných výdajných boxoch a preto sa Packeta intenzívne zamerala na rozširovanie siete Z-BOXov v menších mestách a obciach. Cieľom projektu je, aby Z-BOX slúžil občanom aj v tej najmenšej obci na Slovensku. Pre občanov fungujú Z-BOXy 24 hodín denne 7 dní v týždni. Z-BOX predstavuje doručovanie 21. storočia a cestu, ako si vyzdvihnúť zásielku rýchlo, bez čakania a bezkontaktne. Obľuba Z-BOXov každým dňom narastá."

Uvádza na svojej webovej stránke združenie miest a obcí Slovenska - ZMOS

Teraz už len čakať, kým šikovný technici z Packety Z-Box do našej obce nainštalujú. Bližšie informácie vám ponúkneme už čoskoro...

Obec Rudná,  Roland Ondrej - samostatný odborný referent